Kariéra

Právě ty můžeš být součástí našeho týmu, hledáme výjimečné, kreativní, pracovité, milé a komunikativní lidi. Hledáme přesně tebe!

Hledáme talentované kolegy pro náš mladý kolektiv architektů pracujících pro města a obce.

Práce, která na tebe čeká, je různorodá. Od architektonicko urbanistických vizí celých sídel, přes studie území, návrhy veřejných prostor a obecních budov typu školky, městské úřady, bytové domy, domy seniorů, kulturní domy až po PD všech tvých nápadů. Každý, kdo je u nás, si musí vyzkoušet vše. Ovšem pokud se budeš chtít na něco specializovat, tak to uvítáme.

My v City Upgrade, i při navrhování jednotlivých budov, klademe obrovský důraz na práci s celkovou logikou sídla. Nemáme rádi pokud vzniká něco bez logiky k celku. Nehledáme individua s obrovským egem, ale lidi s intuicí.

Nehledáme samostatné jednotky, které nekomunikují s ostatními členy týmu. Hledáme partnery – soukolí týmu. Tým musí fungovat jako celek. Hledáme junior architekty, kteří se do dvou let stanou seniory a povedou další lidi. Hledáme lidi, kteří jsou inspirací pro nás a naše klienty, kteří jsou kreativní a chtějí se zlepšovat.

Hledáme lidi, kteří umějí komunikovat s obyvateli obcí a měst, ptát se a diskutovat. Na tom si zakládáme. Jsme moderátory.

Naši budoucnost vidíme v mezioborovosti. Momentálně pracujeme na nových webových stránkách, které budou platformou pro komunikaci s obyvateli a které budou předzvěstí změny v celé firmě. Cílem City Upgrade do příštího roku je tedy mezioborovost v architektuře a urbanismu a výraznější vtáhnutí obyvatel do rozvoje svých obcí.

Hledáme lidi, kteří s námi budou do budoucna spolupracovat na našich dalších aktivitách rozvíjejících ČR. Některé již běží, některé jsou ve stádiu zrodu:

startup věnující se analýze dat území pomocí umělé inteligence – TAČR ETA neziskovka na záchranu a zhodnocení kulturních památek v obcích manuál obcí a měst pro celou zemi – spolu s Anthropictures sociálně inovační projekt MPSV Místa z blízka Proces příjímání:

Nejprve se sejdeme, společně se pobavíme o tom, co děláš a jak, co tě baví a proč s námi chceš spolupracovat. Poté, pokud budou sympatie na obou stranách, tě pozveme na dvoudenní zkušební práci. Při “zkušební lhůtě” se společně bavíme o tebou vykonávané práci. Když jsi tak šikovný a rychlý, jak naznačují tvé platové požadavky, tak ti požadovaný plat dáme. Pokud ne, tak se k požadovanému platu dostaneš postupem času růstem.

Rovněž, každému v našem kanclu, pokud projekt stihne dříve, než je určeno, přináleží bonusy k platu. Každý dostává stolní PC.

Nástup je možný ihned.

Vzhledem k výraznému zapojení obyvatel do projektování je nutná perfektní znalost češtiny. Své portfolio, jednoduché CV a informace, v čem pracuješ, prosím, zašli na e-mail: kontakt@cityupgrade.cz.

Těšíme se na tebe! Ivoš, Lucka, Vráťa, Anita, Vojta, Pavla, Anna, Tomáš, Adam, Kristýna, Albert

Otevřené pozice

Architekt na plný úvazek

Momentálně nikoho nehledáme.